Главная О комплексе План ТРЦ Расположение Магазины и услуги Акции Бренды

25.01.2019назад к списку

Купуй та вигравай!

В ТРЦ "Фабрика" стартує розіграш подорожі до Андорри від туристичного клубу "Саквояж".

З 15.01.2019 по 16.02.2019 в ТРЦ "Фабрика" проходитиме акція "Купуй та вигравай!".

Умови Акції:

 1.Придбай товари в магазинах ТРЦ "Фабрика" на суму не менше, ніж  400 гривень (одним чеком).

(В Акції беруть участь усі магазини ТРЦ "Фабрика", окрім супермаркету "Сільпо").

2.Підпишись на сторінку ТРЦ "Фабрика" і  туристичного клубу "Саквояж" в соціальній мережі Instagram.

3.Постав лайк публікації про розіграш подорожі  та зазнач у коментарі 2-х друзів.

4. Зареєструй свої чеки на рецепції  ТРЦ "Фабрика" або у Туристичному клубі "Саквояж"(2 черга), показавши підписки в соціальній мережі Іnstagram адміністратору, та вигравай подорож на 2-х від туристичного клубу "Саквояж" до Андорри!

Акція: "Купуй та вигравай! Реєструй чеки та вигравай подорож до Андорри!"

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатором Акції "Купуй та вигравай! Реєструй чеки та вигравай подорож до Андорри!"

 (надалі – "Акція") є ТОВ "ТРЦ "Фабрика", надалі – "Організатор". Адреса Організатора: 73000, Україна. м. Херсон, Дніпровський район, вул. Залаегерсег 18., тел.(0552) 366 788. ЄДРПОУ 37541696 Свідоцтво № 100330115 від 23.03.2011р.

Технічний партнер Акції: туристичний клуб "САКВОЯЖ", м. Херсон, вул. Залізнична, 22, оф.2. тел. (0552) 440-940, моб. (067) 553-11-93. (ФОП Рибак О.П., Державна реєстрація№ 2499 000 0000 040054, від 24.01.2012р.) надалі – "Технічний партнер".

 

 2. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

Взяти участь в Акції мають право виключно дієздатні повнолітні особи, які є громадянами України та проживають на території України та які належним чином та в повному обсязі виконали всі умови цих правил.

Не допускаються до участі в акції:

а) співробітники Організатора, Технічного партнера Акції та члени їхніх сімей;

б) власники та співробітники рекламних агентств, партнерів, пов‘язаних з проведенням Акції, та члени їхніх сімей.

в) особи, які раніше були переможцями Акцій проведених організатором Акцій спільно з цим Технічним партнером (туристичним клубом "Саквояж").

 

1.        Григорчук Екатерина

2.        Ансула Лагода

3.        Жмуд Ирина

5.         Ольга Сафарова

6.         Садонова Ирина

7.         Скляров Андрей

8.         Маленко Руслан

9.         Мартынюк Марина

10.       Шляхова Марьяна

11.       Липчанская Елизавета

12.       Сафонова Екатерина

13.       Севостьянова Евгения

14.       Скиба Наталья

15.       Стародуб Ирина

г) організатор на свій власний розсуд може відмовити в  участі в Акції будь-якій особі, щодо якої виникає підозра, що така особа підробляє або отримує користь з підробки процесу реєстрації на участь, або ж проведення Акції, діє в порушенні даних Правил, діє деструктивним чином, або з наміром загрожувати та спричиняти хвилювання будь-якій іншій особі. Особа, яка порушила Правила не буде допущена до всіх майбутніх Акцій ТРЦ "Фабрика" в подальшому.

Акція проводиться у м. Херсон на території ТРЦ "Фабрика", що знаходиться за адресою Залаегерсег,18.

 

3. МАГАЗИНИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ

В Акції беруть участь всі магазини, що є орендарями ТРЦ "Фабрика", окрім супермаркету "Сільпо".

 

4. ПОДАРУНОК

4.1 Подарунком Акції є путівка на двох осіб на відпочинок до Андорри.

Путівка включає в себе: авіапереліт, трансфер (аеропорт/готель, готель/аеропорт), проживання у 3*-зірковому готелі: від 4-х до 7-ми  ночей, харчування  ВВ, медичне страхування.

4.2 Дата поїздки та вильоту визначається технічним партнером, та не підлягає обговоренню та внесенню змін учасником акції.

 

5. ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ

Акція триває з 15 січня 2019р. по 16 лютого 2019 р. включно.

Для того, щоб прийняти участь в Акції, необхідно:

 

5.1     Зробити покупку на суму не менше, ніж  400 (чотириста) гривень одним чеком  в одному з магазинів, що знаходяться в ТРЦ "Фабрика"(окрім супермаркету "Сільпо") у період з 15 січня 2019 по 16 лютого 2019 включно.

5.2    Підписатися в соціальній мережі Instagram на сторінки @trcfabrika, @tc_sakvoyag, поставити лайк публікації  про розіграш подорожі до Андорри та зазначити 2-х друзів у коментарі під публікацією.

5.3  Заповнити Анкету учасника та зареєструвати її разом з чеком на рецепції Адміністрації в ТРЦ "Фабрика" або у Туристичному клубі "Саквояж"(2 черга), показавши підписки в соціальній мережі Іnstagram на сторінки @trcfabrika, @tc_sakvoyag, лайк та коментар адміністратору.

5.4  Отримати Картку учасника з унікальним номером і відривним талоном, та зберегти її до розіграшу 16 лютого 2019 р.

5.5  Вкинути відривний талон Картки учасника в лототрон, який знаходитиметься на 3-й черзі, біля подіуму, 16 лютого 2019 року з 16:00 до 18:30.

*Зверніть увагу що відривні талони для розіграшу після 18:30 не вкидуються до лототрону.

 Друга частина картки залишається в учасника, з метою подальшої ідентифікації його як переможця Акції.

 

5.6 Бути присутнім на розіграші Подарунку, який відбудеться 16 лютого 2019 року о 19:00 та мати при собі Картку учасника з унікальним номером і документи, підтверджуючі особистість.

Реєстрація анкет відбувається:

• з 15 січня  2019 по 15 лютого 2019 року – з 10:00 до 21:00;

Рецепція ТРЦ "Фабрика" з 10:00 до 18:00 (2 черга)

Туристичний клуб "Саквояж" з 10:00 до 21:00 (2 черга)

 

• 16 лютого  2019 р. Реєстрація анкет проходитиме до 16:00.

Максимально за акцію можна зареєструвати не більше 5 чеків на одну особу.

Вкидання відривних талонів учасників Акції відбуватиметься  16 лютого 2019р. з 16:00 до 18:30 на 3-й черзі ТРЦ "Фабрика"(біля подіуму).

З 18:30 припиняється прийняття відривних талонів.

Розіграш відбудеться  о 19:00 на 3-й черзі ТРЦ "Фабрика"(біля подіуму)

 

 

6. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКУ

6.1 Подарунком може скористатися лише Переможець Акції, без права передачі Подарунка іншій особі.

6.2 Організатор Акції і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності за подальше використання Переможцем Подарунку Акції після його вручення та/або за неможливість Переможцем Акції скористатись наданим Подарунком з будь-яких причин. Організатор не відповідає за життя, здоров'я та безпеку Переможця Акції під час використання Подарунку, тощо.

6.3 Переможець Акції втрачає право на отримання Подарунку у випадках, якщо представники Організатора або Технічного партнера Акції не зможуть зв'язатися з Переможцем Акції з не залежних від них причин.

 

7. ТЕХНІЧНІ УМОВИ

7.1 Організатор Акції здійснює ідентифікацію Учасників згідно відривних талонів та анкет залишених учасниками у Організатора, під час реєстрації . Всі Учасники Акції самостійно сплачують всі витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції , в тому числі пов’язані з оформленням документів для виїзду закордон та відкриття візи.

7.2 При повному співпадінні прізвища та ініціалів учасників Акціі, ідентифікація таких осіб проводиться за датою народження згідно паспортних даних.

8. ІНШЕ

8.1 Беручи участь в Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані Учасником Акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції, створені під час проведення Акції, та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора і можуть використовуватися без їхньої на те згоди та будь-якого відшкодування. Учасники Акції погоджуються при необхідності фотографуватися для виготовлення графічних маркетингових матеріалів. Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням даного пункту Правил, належать Організатору.

8.2 Усі запитання, побажання та претензії стосовно якості Подарунка направляються безпосередньо до Технічного партнера Акції.

8.3 Отримання Переможцем Акції Подарунку у грошовому, або будь-якому іншому вигляді є неможливим.

8.4 Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з даними Правилами. Порушення Учасником Акції даних Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання даних Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання відповідного подарунку, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.5 У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.

8.6 Технічний партнер Акції не несе відповідальності за затримки чи скасування авіарейсів, зміну умов авіаперевезення, залізничного перевезення, втрату багажу Учасником акції, які виникли не з вини Учасника, а також за невиконання або неналежне виконання авіаперевізником, готелем, аеропортом, залізницею, страховою компанією, авто перевізником та іншим суб’єктом надання послуг відповідно до зобов’язань по перевезенню, наданню готельних послуг, авіаперевезень, залізничних перевезень, страхових послуг, послуг з автоперевезення або інших послуг.

8.7 Технічний партнер Акції не несе відповідальності за збереження багажу, цінностей та документів Учасника (Переможця Акції) протягом усього періоду перебування у подорожі.


8.8 Технічний партнер Акції не несе відповідальності, якщо, під час дії Договору, укладеного між Технічним партнером Акції та Учасником (Переможцем Акції), рішенням органів влади будь якої країни Переможцю Акції буде відмовлено в можливості в'їзду чи виїзду внаслідок порушення правопорядку, законів або, внаслідок будь-яких інших причин, незалежних від Технічного партнеру Акції. В даному випадку такий  Переможець Акцїі вважається таким, що не скористався Подарунком.


 

8.9 Технічний партнер Акції не несе відповідальності щодо відшкодування грошових витрат Переможця Акції за оплачені послуги, якщо Переможець Акції у період обслуговування за своїм розсудом чи в зв'язку із своїми інтересами не скористався всіма чи частиною запропонованих та сплачених послуг та не відшкодовують Переможцю Акції витрати, що виходять за межі послуг, обумовлених Договором, укладеним між Технічним партнером Акції та Учасником (Переможцем Акції). У разі, якщо Учасник (Переможець Акції) скористався запропонованою йому альтернативною послугою, то такі послуги вважаються наданими належним чином і в повному обсязі.


8.10 Технічний партнер Акції не несе відповідальності за витрати Учасника (Переможця Акції), пов’язані із настанням страхового випадку. У разі настання страхового випадку, претензії по витратах Учасник (Переможець Акції) пред’являє в страхову компанію, вказану в страховому полісі.


8.11 Технічний партнер Акції не несе відповідальності за відмову посольства іноземної держави у видачі віз Учаснику (Переможцю Акції) за маршрутом.


8.12 У випадку невиїзду Учасника (Переможця Акції) внаслідок неправильного оформлення паспортних, візових та інших документів, Технічний партнер Акції не несе відповідальності, за винятком випадків, якщо він взяв на себе обов’язок з оформлення таких документів.


8.13 Не заселення Учасника (Переможця Акції) в номер готелю в термін, вказаний в Заявці на бронювання, з причин, що не залежать від дій Технічного партнера Акції та/або адміністрації готелю, вважається відмовою Учасника (Переможця Акції) від виконання Договору, укладеного між Технічним партнером Акції та Учасником (Переможцем Акції).

8.14 Місто вильоту,трансфер  та авіакомпанія, що забезпечує переліт визначається Технічним партнером, внесенню змін та обговоренню з учасником акції не підлягає.

 

 

9.ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ

 

9.1  Визначення переможця Акції відбувається шляхом випадкового вилучення відривного талона для розіграшу з лототрона, третьою, незацікавленою особою, що обирається під час розіграшу.

9.2  Організатор та Технічний партнер не несе відповідальності за зрив та/або перенесення розіграшу, з причин, що виникли не з вини Організатора чи Технічного партнера.

9.3  У випадку відсутності учасника на розіграші та/або невиконанні будь якої із умов Акції , розіграш проводиться шляхом повторного вилучення відривного талона для розіграшу з лототрона, третьою, незацікавленою особою, що обирається під час розіграшу.


© 2018 ООО «ТРЦ «ФАБРИКА» Администрация ТРЦ
(0552) 366 788