Главная О комплексе План ТРЦ Расположение Магазины и услуги Акции Бренды

26.07.2021назад к списку

Центр вакцинації процює щодня

Вакцинуємо кожного дня!
Нагадуємо, що центр вакцинації проти COVID19 працює з 10:00 до 17:00 
У центрі вакцинації у нашому ТРЦ відбувається щеплення вакцинами, що затверджені Міністерством охорони здоров'я України: Pfizer, Moderna, CoronaVac.
Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.
Moderna— це мРНК-вакцина, розроблена американською фармацевтичною компанією Moderna. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.
CoronaVac/Sinovac Biotech — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.
Усі бажаючі можуть щепитися першою або другою дозою вакцини, що є у наявності!
Про наявність вакцини дізнавайтесь за телефоном - +380 95 694 81 11.
Щеплення - добровільні і безоплатні. Вакцинуватися зможуть усі бажаючі.
При собі мати паспорт та ідентифікаційний код (останній - у разі відсутності у особи декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу).

© 2018 ООО «ТРЦ «ФАБРИКА» Администрация ТРЦ
(0552) 366 788