Главная О комплексе План ТРЦ Расположение Магазины и услуги Акции Бренды

10.06.2021назад к списку

На вихідних у Херсоні працюватимуть центри масової вакцинації проти COVID-19

У відповідь на пандемію коронавірусної хвороби COVID 19 у всьому Світі розгорнута широка кампанія з вакцинації, яка при відсутності специфічного лікування є єдиним способом захисту. Забезпеченість вакцинальними препаратами незадовільна у багатьох країнах.

Але, Ви маєте можливість захистити себе від смертельної хвороби у зручний для Вас час у місті Херсон. Для цього розгорнуті тимчасові центри вакцинації населення.
 

Щеплення - добровільні і безоплатні. Вакцинуються всі бажаючі. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код (останній - у разі відсутності у особи декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу).
 

Прийом громадян здійснюється: з 10 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин щосуботи та щонеділі починаючи з 12 червня 2021 року у Херсоні на базі ТРЦ «Фабрика» 

 

 


Щеплення здійснюватиметься вакциною CoronaVac — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech, що спеціалізується на виробництві вакцин проти гепатиту та грипу.  Вона схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування (1 червня 2021 року) та зареєстрована Міністерством охорони здоров’я України.

Вакцина CoronaVac містить у своєму складі інактивований (вбитий) вірус.  Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів. Щеплення проводиться безоплатно і добровільно. Вакцина вводиться у вигляді ін’єкції у м’яз плеча.

Перша партія вакцини CoronaVac надійшла в Україну ще 25 березня, а 12 квітня, після проходження лабораторного контролю, її почали застосовувати. Вже понад 220 тис. українців, з яких 3 тис. жителів області, отримали щеплення цією вакциною.

Вакцинація проти COVID-19 є єдиним безпечним і дієвим засобом захисту від коронавірусної хвороби. Вакциновані люди дуже рідко хворіють на COVID-19, а якщо таке трапляється, то переносять хворобу набагато легше і без ускладнень. Більше про вакцинацію на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Зробіть щеплення проти COVID-19! Захистіть своє здоров’я!

 


© 2018 ООО «ТРЦ «ФАБРИКА» Администрация ТРЦ
(0552) 366 788