Главная О комплексе План ТРЦ Расположение Магазины и услуги Акции Бренды

07.02.2018назад к списку

В ТРЦ "Фабрика" стартує акція: "Вигравай путівку на двох у Дубаі!"

З 07.02.2018 по 30.03.2018 в ТРЦ "Фабрика" стартує акція "#МАМАЯВДУБАИ".

 

Придбай товари в магазинах ТРЦ "Фабрика" на суму не менше 400 гривень (на один чек), зроби фото з хештегом "#мамаявдубаи" біля фотозони, зареєструй свої чеки на рецепції ТРЦ "Фабрика" (2 черга), пред'явивши фото з хештегом на своїй сторінці в соціальній мережі(Facebook та/або instagram) адміністратору та вигравай подорож на 2-х від туристичного клубу "Саквояж".

 

Акція: "Вигравай путівку на двох у Дубаі!"

 

Правила проведення

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Організатором Акції "Вигравай путівку на двох у Дубаі!" (надалі – "Акція") є ТОВ "ТРЦ "Фабрика", надалі – "Організатор". Адреса Організатора: 73000, Україна. м. Херсон, Дніпровський район, вул. Залаегерсег 18., тел.(0552) 366 788. ЄДРПОУ 37541696 Свідоцтво № 100330115 від 23.03.2011р.

Технічний партнер Акції: туристичний клуб "САКВОЯЖ", м. Херсон, вул. Залізнична, 22, оф.2. тел. (0552) 440-940, моб. (067) 553-11-93. (ФОП Рибак О.П., Державна реєстрація

№ 2499 000 0000 040054, від 24.01.2012р.) надалі – "Технічний партнер".

 

2. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

Взяти участь в Акції мають право особи, яким виповнилося 18 років та які проживають на території України.

Не допускаються до участі в акції:

а) співробітники Організатора, Технічного партнера Акції та члени їхніх сімей;

б) власники та співробітники рекламних агентств, партнерів, пов‘язаних з проведенням Акції, та члени їхніх сімей.

в) організатор на свій власний розсуд може заборонити участь в Акції будь-якій особі, яка підробляє або отримує користь з підробки процесу реєстрації на участь, або ж проведення Акції, діє в порушенні даних Правил, діє деструктивним чином, або з наміром загрожувати та спричиняти турбування будь-якій іншій особі. Особа, яка порушила Правила не буде допущена до всіх майбутніх Акцій ТРЦ "Фабрика".

Акція проводиться на території України.

3. МАГАЗИНИ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ

В Акції беруть участь всі магазини, що є орендарями ТРЦ "Фабрика".

4. ПОДАРУНОК

4.1 Подарунком Акції є путівка для двох осіб на відпочинок в Дубаї (6 ночей).

Путівка включає в себе: авіапереліт , трансфер (аеропорт/готель, готель/аеропорт), проживання у 3*-зірковому готелі: 6 ночей, харчування - сніданки, медична страховка.

4.2 Дата поїздки та вильоту визначається технічним партнером, зміні та обговоренню з учасником акції не підлягає!

5. ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ

Акція триває з 07 лютого 2018р. по 30 березня 2018 р. включно.

Для того, щоб прийняти участь в Акції, необхідно:

1.     Зробити покупку на суму не менше 400 (чотирьохсот) гривень на один чек в одній із торгових точок, що знаходяться в ТРЦ "Фабрика";

2.     Зробити фото у приміщенні ТРЦ "Фабрика" біля фотозони з хештегом #мамаявдубаи, та викласти його на свою сторінку в соціальних мережах (Facebook та/або instagram). Фото необхідно зберігати на своїй сторінці до 30 березня 2018 року включно;

3.     Підписатися в соціальній мережі Instagram на сторінки @trcfabrika, @tc_sakvoyag та @tuiukraine.offical;

4.     Заповнити Анкету учасника та зареєструвати її разом з чеком на рецепції Адміністрації в ТРЦ "Фабрика" (2 черга), пред'явивши фото з хештегом на своїй сторінці в соціальній мережі(Facebook та/або instagram);

5.     Отримати Картку учасника з унікальним номером і відривним талоном, та зберегти її;

6.     Вкинути відривний талон Картки учасника в лототрон для розіграшу Подарунку  30 березня 2018 року з 15:30 до 18:30. Друга частина картки залишається в учасника, з метою подальшої ідентифікації його як переможця Акції;

7.     Бути присутнім на розіграші Подарунку, який відбудеться 30 березня 2018 року о 19:00 та мати при собі Картку учасника з унікальним номером.

Реєстрація анкет відбувається:

•           з 07 лютого 2018 по 30 березня 2018 року – з 10:00 до 18:00;

•           30 березня 2018р. реєстрація проходитиме до 15:00.

Кожен учасник має право використати лише один чек в один день для участі в Акції. Максимально за акцію можна зареєструвати не більше 5 чеків на одну особу.

Вкидання відривних талонів учасників Акції відбуватиметься 30 березня 2018р. з 15:30 до 18:30 на подіумі ТРЦ "Фабрика " (3 черга).

6. ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКУ

6.1 Подарунком може скористатися лише Переможець Акції, без права передачі Подарунка іншій особі.

6.2 Організатор Акції і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності за подальше використання Переможцем Подарунку Акції після його вручення та/або за неможливість Переможцем Акції скористатись наданим Подарунком з будь-яких причин. Організатор не відповідає за життя, здоров'я та безпеку Переможця Акції під час використання Подарунку, тощо.

6.3 Переможець Акції втрачає право на отримання Подарунку у випадках, якщо представники Організатора або Технічного партнера Акції не зможуть зв'язатися з Переможцем Акції з не залежних від них причин.

7. ТЕХНІЧНІ УМОВИ

7.1 Організатор Акції здійснює ідентифікацію Учасників згідно відривних талонів та анкет залишених учасниками у Організатора, під час реєстрації . Всі Учасники Акції самостійно сплачують всі витрати, понесені ними у зв'язку з участю в Акції , в тому числі пов’язані з оформленням документів для виїзду закордон та відкриття візи.

8. ІНШЕ

8.1 Беручи участь в Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані Учасником Акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції, створені під час проведення Акції, та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Організатора і можуть використовуватися без їхньої на те згоди та будь-якого відшкодування. Учасники Акції погоджуються при необхідності фотографуватися для виготовлення графічних маркетингових матеріалів. Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням даного пункту Правил, належать Організатору. 

8.2 Усі запитання, побажання та претензії стосовно якості Подарунка направляються безпосередньо до Технічного партнера Акції.

8.3 Отримання Переможцем Акції Подарунку у грошовому, або будь-якому іншому вигляді є неможливим.

8.4 Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з даними Правилами. Порушення Учасником Акції даних Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання даних Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання відповідного подарунку, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.5 У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.

8.6 Технічний партнер Акції не несе відповідальності за затримки чи скасування авіарейсів, зміну умов авіаперевезення, залізничного перевезення, втрату багажу Учасником акції, які виникли не з вини Учасника, а також за невиконання або неналежне виконання авіаперевізником, готелем, аеропортом, залізницею, страховою компанією, авто перевізником та іншим суб’єктом надання послуг відповідно до зобов’язань по перевезенню, наданню готельних послуг, авіаперевезень, залізничних перевезень, страхових послуг, послуг з автоперевезення або інших послуг.

8.7 Технічний партнер Акції не несе відповідальності за схоронність багажу, цінностей та документів Учасника (Переможця Акції) протягом усього періоду перебування у подорожі.


8.8 Технічний партнер Акції не несе відповідальності, якщо, під час дії Договору, укладеного між Технічним партнером Акції та Учасником (Переможцем Акції), рішенням органів влади будь якої країни Переможцю Акції буде відмовлено в можливості в'їзду чи виїзду внаслідок порушення правопорядку, законів або, якщо внаслідок будь-яких інших причин, незалежних від Технічного партнеру Акції, Переможець не скористався Подарунком.


8.9 Технічний партнер Акції не несе відповідальності щодо відшкодування грошових витрат Переможця Акції за оплачені послуги, якщо Переможець Акції у період обслуговування за своїм розсудом чи в зв'язку із своїми інтересами не скористався всіма чи частиною запропонованих та сплачених послуг та не відшкодовують Переможцю Акції витрати, що виходять за межі послуг, обумовлених Договором, укладеним між Технічним партнером Акції та Учасником (Переможцем Акції). У разі, якщо Учасник (Переможець Акції) скористався запропонованою йому альтернативною послугою, то такі послуги вважаються наданими належним чином і в повному обсязі.


8.10 Технічний партнер Акції не несе відповідальності за витрати Учасника (Переможця Акції), пов’язані із настанням страхового випадку. У разі настання страхового випадку, претензії по витратах Учасник (Переможець Акції) пред’являє в страхову компанію, вказану в страховому полісі.


8.11 Технічний партнер Акції не несе відповідальності за відмову посольства іноземної держави у видачі віз Учаснику (Переможцю Акції) за маршрутом.


8.12 У випадку невиїзду Учасника (Переможця Акції) внаслідок неправильного оформлення паспортних, візових та інших документів, Технічний партнер Акції не несе відповідальності, за винятком випадків, якщо він взяв на себе обов’язок з оформлення таких документів.


8.13 Не заселення Учасника (Переможця Акції) в номер готелю в термін, вказаний в Заявці на бронювання, з причин, що не залежать від дій Технічного партнера Акції та/або адміністрації готелю, вважається відмовою Учасника (Переможця Акції) від виконання Договору, укладеного між Технічним партнером Акції та Учасником (Переможцем Акції).

8.14 Місто вильоту та авіакомпанія, що забезпечує переліт визначається Технічним партнером, зміні та обговоренню з учасником акції не підлягає.

 

 


© 2018 ООО «ТРЦ «ФАБРИКА» Администрация ТРЦ
(0552) 366 788