Главная О комплексе План ТРЦ Расположение Магазины и услуги Акции Бренды

09.12.2018назад к списку

Еко-фестиваль «Херсонщина без сміття»

9 грудня з 13:00 до 17:00 у ТРЦ «Фабрика» (3-я черга) проходитиме еко-фестиваль «Херсонщина без сміття», що включає в себе новорічну виставу, зони для фотографування, майстер-класи,цікаві інтерактивні зони, можливість набути нових знань і досвіду з питань сортування побутових відходів. Крім того, усі бажаючі зможуть обміняти принесені пет-пляшки,батарейки  або макулатуру на смаколики!

#ZWSХерсон - це екологічна команда учнів 6-11 класів ЗОШ №32,  метою роботи яких стало проведення екологічних акцій та тренінгів з питань  правильної утилізації та переробки побутових відходів, а також правил їх сортування. Команда увійшла до складу 25 шкіл України, які стали переможцями  конкурсу Zero waste School Ukraine.

У програмі заходу:  

                                                               
-Майстер-Клас для дітей «еко- жираф».

-Інтерактивна Новорічна еко-вистава.

-Перевір своє вміння сортувати відходи - працює Сортувальна станція!

-Зроби найкраще селфі у фотозоні та отримай приз!

-Візьми участь у благодійному проекті «Серце для безхатченка».

-Виступи танцювальних колективів.

-Модний показ еко-сумок від модельного агентства ST Models .

Принеси 40 порожніх пет-пляшок будь-якого кольору та об’єму або 10 використаних батарейок, або 3 кг. макулатури та обміняй їх на смаколики!


"Тепер ми точно знаємо, як багато може зробити кожен з нас для того, щоб врятувати нашу Херсонщину від сміття! Ми - справжні супермени!" - стверджують діти.


© 2018 ООО «ТРЦ «ФАБРИКА» Администрация ТРЦ
(0552) 366 788